INTERIÉR, KTERÝ VNÍMÁTE VŠEMI SMYSLY

Moji klienti často neví, jak koncipovat svůj interiér a nechtějí se tím sami zabývat. Pomáhám s vytvořením osobitých interiérů, které jsou moderní, nadčasové a praktické.

Získáte ode mě komplexní soubor služeb od návrhu až po realizaci, abyste mohli ušetřený čas věnovat sami sobě. Váš interiér bude odrážet a podporovat vaši osobnost.


KONTAKTUJTE MĚ NYNÍ


Jmenuji se Andrea Obdržálková a mou celoživotní vášní jsou interiéry

Andrea Obdržálková

Stejně jako vy vnímám prostor kolem sebe. To, čím se obklopujeme, velkou mírou ovlivňuje naše životy. Já pro vás vytvářím interiéry, které jsou jedinečné tak, jako každý jejich majitel. Interiéry, ve kterých se budete cítit sami sebou, a které vás podpoří v realizaci vašich cílů na cestě životem.

Přemýšlím. Navrhuji. Tvořím

Konzultace

Spojím se s vámi na základě vaší nezávazné zprávy. Vyslechnu si vaše přání, představy a možnosti. Následně se domluvíme na dalším postupu.

Návštěva

Než začnu tvořit návrh, ráda si prohlédnu stávající prostor a poznám vás osobně. Vypracuji 3D vizualizaci i 2D pohledy.

Realizace

S řemeslníky vykomunikuji navržené řešení do nejmenších detailů. Můžete mne využít také jako dohled nad kvalitou finálního zpracování.

Reference zákazníků

Napsali o mně

Andrea mi 3/4 roku velmi trpělivě pomáhala s postupným zařizováním nového bytu, s respektem k mým přáním. Žádné „já to vím lip“. Připravena pomoct, kdykoliv bylo třeba. Aktivní a akční. Slova bytová architektka zdaleka nevystihují to, jakou oporou mi Andrea byla. A že se byt povedl – o tom žádná. I soused se stejným bytem prohlásil, „to je super… to nás nenapadlo“.
Monika Selvičková
Čelákovice
Oslovil jsem Andreu, když jsem stavěl dům a potřeboval jsem vymyslet interiér. Její návrh přesně vystihl mou představu, a zároveň do návrhu vnesla své originální nápady a styl. Andrea mi poskytla také rady a tipy ohledně zařizování. Jsem se spoluprací spokojený a moc Andree děkuji za skvěle odvedenou práci.
Jakub Weinfurtner
Koleč

Kontaktujte mě nyní. Ozvu se vám zpět.
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů (*)

  Nebo mi zavolejte na: 739 671 351

  Vy se ptáte, já odpovídám

  Kolik stojí vaše služby?

  Cenu najdete v mém jednoduchém ceníku zde. 

  Co všechno cena za návrh zahrnuje?

  3D vizualizace, Barevný a materiálový koncept, Dispoziční řešení, Podlahové krytiny, dveře, Nábytek na míru, Solitérní prvky (nákupní seznam), Textilie (koberce, záclony, závěsy, ručníky, plédy atd.), Osvětlení, Zastínění, rozmístění zásuvek a vypínačů a jejich specifikace, Nádobí, Dekorace a doplňky

  Dohlížíte také na realizaci?

  Při navrhování vždy pracuji s rozpočtem klienta. Veškeré ceny a cenové nabídky s klientem konzultuji a snažím se najít nejvhodnější řešení. Je nutné si ale na začátku říci, zda je rozpočet vzhledem k požadavkům klienta reálný, a také počítat s možným navýšením v důsledku zdražování materiálů atd. Za cenu realizace ale nezodpovídám. Ceny si určují externí dodavatelé.

  Jak dlouho trvá než dostanu kompletní návrh interiéru?

  Záleží na jeho rozsahu a mých časových možnostech. Průměrně návrh jedné místnosti zabere cca 14 dní než odevzdám první výstup. Pokud chcete navrhnout např. byt 3kk, je možné, že vám první výstup odevzdám za 4-6 týdnů. Doba dodání je individuální a sděluji ji až po prostudování veškerých informací o navrhovaném prostoru a požadavcích klientů.

  Vejdeme se do našeho rozpočtu?

  Záleží na jeho rozsahu a mých časových možnostech. Průměrně návrh jedné místnosti zabere cca 14 dní než odevzdám první výstup. Pokud chcete navrhnout např. byt 3kk, je možné, že vám první výstup 

  Pracujete i na dálku?

  ANO, byť preferuji osobní prohlídku interiéru, který navrhuji, je možné zaslat půdorys a fotky emailem a řešit vše online.


  NAPLÁNOVAT KONZULTACI

  Copyright 2022 – ANOVA design.