PROČ VYHLEDAT INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA A S ČÍM VÁM MŮŽE POMOCI?

Práce interiérového designéra nespočívá jenom ve vybírání koberečků, záclon a čechrání polštářků. Designér řeší prostor jako celek. Návrhář interiéru umí navrhnout novou dispozici řešeného prostoru, vnímá funkčnost a estetiku zároveň. Celý obytný prostor by měl působit jednotně, měl by být ve stejném stylu a být propojen detaily, které tento harmonický celek dotváří.

Při navrhování nového domova či kanceláře, by dobrý interiérový designér, měl myslet na rodinu či člověka, který prostor bude obývat a využívat. Prostor by měl vždy odrážet obyvatelé daného interiéru, jejich osobnost a zvyky tak, aby se jim v novém interiéru dobře žilo.

Správné dispoziční řešení je výchozím a nejdůležitějším bodem při navrhování interiéru a jde ruku v ruce s funkčností a ergonomií prostoru. Tuto skutečnost bere dobrý a zkušený bytový architekt při navrhování v potaz. Interiérový designér by měl znát aktuální trendy, materiály a novinky, které trh přináší.

Spolupráce s interiérovým designérem vám ušetří čas tím, že vám například doporučí vhodné zařizovací prvky či řemeslníky. Eliminuje váš stres při vybavování bytu, protože může průběh a nákup zařídit za vás. A v neposlední řadě může ušetřit také vaše peníze, díky znalostem alternativ na trhu. Největším benefitem spolupráce s bytovým architektem je radost z krásného, harmonického, pohodového a maximálně funkčního prostředí/domova.

Podobné příspěvky