Andrea Obdržálková

Ing. Andrea Obdržálková

interiérový designér, zakladatelka značky ANOVA DESIGN

Tvoření krásných, praktických a nadčasových domovů je mou velkou vášní a životním posláním. V roce 2019 jsem se rozhodla splnit si svůj sen a pomáhat lidem dělat jejich domovy praktičtější a příjemnější k žití. Mou předností je intuitivní nacítění prostor a navnímání nejvhodnější dispozice a rozvržení nábytku. To je také základem každého interiéru.

Navrhuji interiéry jedinečné, stejně jako je jedinečný každý jejich majitel. Dokážu se nacítit na klienta a daný prostor a navrhnout to nejlepší řešení právě pro něj. Ráda používám v interiéru kontrasty. Nebojím se ani barev, které dodají našim domovům energii a hravost. K barevným kombinacím přistupuji s citem a s ohledem na klientovy požadavky.

Nejraději navrhuji prostory k bydlení – vaše domovy a jsem ráda, když se mohu podílet také na jejich realizaci. Pokud mi svěříte návrh vašeho domova, nebudete litovat. Společně vytvoříme místo, které bude originální, funkční a nadčasové. Místo, kde na vás bude působit harmonie a pozitivní energie.

Provedu vás celým procesem od návrhu po realizaci až po předání klíčů k hotovému interiéru. Budu vaše podpora při realizaci vašeho vysněného domova.

Pojďme spolu vytvořit váš nový domov! Těším se na vás!