DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

CENA OD 9 950

Dispozice jsou mojí specializací a začínám jimi při každém návrhu interiéru. Správné dispoziční řešení má totiž významný vliv na užívání bytu či domu. Výstupem jsou 2D půdorysné pohledy vč. kót. Vždy zpracovávám více variant, abyste si byli opravdu jisti, že navržené řešení odpovídá vašim požadavkům a životnímu stylu.

NÁVRH INTERIÉRU VE 3D

CENA OD 29 850

Návrh jedné místnosti, který obsahuje koncept vč. barevného a stylového řešení. Nábytek, který z velké části vymýšlím na míru danému prostoru. Seznam vytipovaných zařizovacích prvků nábytku, osvětlení a dekorací s odkazy na eshop popř. výrobce a specifikaci. Obdržíte 3D vizualizace, které zahrnují několik pohledů místnosti. Tento výstup je doplněn dalšími radami a tipy na zařízení interiéru.

VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE

CENA OD 9 950

Výkresová dokumentace zahrnuje specifikaci nábytku pro zakázkovou výrobu, rozmístění koncových prvků elektro a vodoinstalace, dále pak kladečský plán dlažby a obkladů. Tyto výkresy slouží k nacenění výroby nebo řemeslných prací a specifikaci umístění konkrétních prvků, nejedná se ale o projektovou dokumentaci nebo o dokumentaci pro stavební účely. Každá realizační firma nebo dodavatel si zpracovává svoji technickou dokumentaci pro svou práci. To neplatí u řemeslníků jednotlivců, kteří se podle této dokumentace mohou řídit.

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT REALIZACE INTERIÉRU

CENA OD 19 950

Jako autor návrhu jsem ráda, když si mohu realizaci tzv. pohlídat. Potkat se se zhotoviteli a ujasnit si zamýšlený výsledek. Často v průběhu realizace vznikají nenadálé problémy, které se musí ihned řešit tak, aby bylo dosaženo kýženého výsledku. Proto je nutné být k dispozici. Proces realizace je velmi náročný časově, finančně, ale i psychicky, proto vám tyto starosti ráda ušetřím.

Realizací interiéru se rozumí: dohled nad průběhem realizace, doporučení realizační firmy/řemeslníků, komunikace se zhotoviteli, organizace profesí a prací, návštěvy showroomů. Cena za jednotlivé kroky realizace se odvíjí od počtu hodin.

KONZULTACE

CENA ZA HODINU 3 550

Chcete prokonzultovat váš záměr na místě, ale nepotřebujete ode mě návrh? Nevadí, můžete využít placené konzultace. Uvedená cena za konzultaci platí v Praze. Mimo hlavní město se cena navýší o cestovné.

*Každá zakázka je individuální. Napište si o cenovou nabídku pro váš projekt.

Cestovné mimo Prahu 17 Kč/km. Ceny jsou uvedeny v Kč. Nejsem plátce DPH.