NÁVRH

NÁVRH INTERIÉRU od 29 850

Po osobní návštěvě a specifikaci vašich požadavků připravím návrh vašeho interiéru. Pokud nejste z Prahy, můžeme řešit váš interiér i na dálku. Pak je nutné zaslat půdorys, klidně nakreslený rukou, a fotografie stávajícího stavu. Někdy návrhu předchází náladová koláž tzv. moodboard, abychom si ujasnili vaše představy, ale nemusí tomu tak být vždy.  Uvedená cena je za návrh interiéru jedné místnosti ve formě 3D vizualizace, která pomůže ujasnit si barevný a stylový koncept. Cena zahrnuje také seznam vytipovaných zařizovacích prvků s prokliky na webové stránky nebo eshop, kde je můžete zakoupit.

PŘÍPLATKY:

  • Každá další místnost – 19 850
  • Kuchyňská linka – 19 550
  • Dispoziční řešení bytu – 290/m2 (nejméně 9 950)
  • Každá další úprava návrhu, cena za hodinu – 1 500

VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE

CENA od 7 550

Výkresová dokumentace zahrnuje specifikaci nábytku pro zakázkovou výrobu, rozmístění koncových prvků elektro a vodoinstalace, dále pak kladečský plán dlažby a obkladů. Tyto výkresy slouží k nacenění výroby nebo prací a specifikaci umístění konkrétních prvků, nejedná se ale o projektovou dokumentaci nebo o dokumentaci pro stavební účely. Každá realizační firma nebo dodavatel si zpracovává svoji technickou dokumentaci pro svou práci. 

REALIZACE

REALIZACE INTERIÉRU – 19 950

Jako autor návrhu jsem ráda, když si mohu realizaci tzv. pohlídat. Potkat se se zhotoviteli a ujasnit si zamýšlený výsledek. Často v průběhu realizace vznikají nenadálé problémy, které se musí ihned řešit tak, aby byl kýžený výsledek dosažen. Proto je nutné být k dispozici. Proces realizace je velmi náročný časově, finančně, ale i psychicky, proto vám tyto starosti ráda ušetřím.

Realizací interiéru se rozumí: dohled nad průběhem realizace, doporučení realizační firmy/řemeslníků, komunikace se zhotoviteli, organizace profesí a prací, návštěvy showroomů. Cena za jednotlivé kroky realizace se odvíjí od počtu hodin.

Hodinová sazba 1 500 Kč. Cestovné mimo Prahu 17 Kč/km. Ceny jsou uvedeny v Kč. Nejsem plátce DPH.