Reference

Andrea mi 3/4 roku velmi trpělivě pomáhala s postupným zařizováním nového bytu, s respektem k mým přáním. Žádné "já to vím lip". Diskuse, hledání, obrázky, fotky, diskuse... Pak Andrea vyjednala/vysoutěžila dodavatele, dohlédla na realizaci; pomáhala s reklamací- když světlo přišlo poškrábané apod... A držela mě psychicky nad vodou s těmi reklamacemi, které šly za bytem. Když už toho bylo moc a bylo to dlouhé. Připravena pomoct, kdykoliv bylo třeba. Aktivní a akční. Slova bytová architektka zdaleka nevystihují to, jakou oporou mi Andrea byla. A že se byt povedl - o tom žádná. I soused se stejným bytem prohlásil, "to je super... to nás nenapadlo".

Monika Selvičková
Čelákovice

S Andreou se znám už delší dobu a mohu říct, že pro své klienty odvádí vždy skvělou a profesionální práci. Její cit pro vhodné rozmístění nábytku v interiéru a estetické cítění mi pomohly udělat si obrázek, jak bude vypadat mé bydlení ve vysněném bytě. Dnes už je interiér dle Andreina návrhu dokončený. Teprve nyní jsem si uvědomil, jak důležité bylo mé rozhodnutí přenechat návrh interiéru opravdové profesionálce v oboru. Velice doporučuji konzultaci.

Ing. Martin Kliš
Praha

Nelituji ani jedné koruny, kterou jsem investoval do rekonstrukce své kanceláře po tom, co jsem obdržel precizní návrh od skvělé designérky Andrey. Po změnách, které navrhla se konečně ve své kanceláři cítím jako doma. Skvělý pocit dokonce zvýšil mou produktivitu a chuť do práce přibyla i mým spolupracovníkům. S Andreou počítám i do budoucna.

Marek Veselý
Praha

Oslovil jsem Andreu, když jsem stavěl dům a potřeboval jsem vymyslet interiér. Její návrh přesně vystihl mou představu, a zároveň do návrhu vnesla své originální nápady a styl. Andrea mi poskytla také rady a tipy ohledně zařizování. Jsem se spoluprací spokojený a moc Andree děkuji za skvěle odvedenou práci.

Jakub Weinfurtner
Koleč

Andree bychom chtěly poděkovat za originální návrh moderní předsíně, která pěkně zapadá do námi, již dříve, zařízeného bytu. Andrea skvěle navnímala náš vkus a doporučila výborného truhláře, který návrh uvedl v realitu. Jsme se službami Andrey velmi spokojené a určitě ji doporučíme komukoliv, kdo bude potřebovat poradit a navrhnout nový interiér

Pavlína Hnášová
Praha

Napište mi právě teď! Objevte krásy interiérového designu spolu se mnou.