SPOLUPRÁCE S NÁVRHÁŘEM INTERIÉRŮ NA DÁLKU? JDE TO!

 

Našli jste si svého designéra, se kterým souzníte a chcete, aby to byl právě on, kdo vám navrhne váš nový domov? Skvělé! Ale radost vám kazí to, že bydlíte na druhém konci republiky, nebo dokonce v zahraničí? Nezoufejte, i tohle lze řešit.

Vždy záleží, jak moc je ochotný interiérový designér spolupracovat na dálku a jestli vy potřebujete svého designéra vidět osobně. Je to o důvěře, preferencích a prioritách. Na všem se dá domluvit. V dnešním online světě není práce na dálku ani v profesi interiérového designu nic neobvyklého.

Jak to mám já?

Miluji vejít do prostoru, který budu navrhovat. Cítit tu energii, vnímat světlo a v hlavě se mi už při tomto prvním seznámení honí hlavou plno nápadů a myšlenek, jak by se dalo s prostorem pracovat a vdechnout mu nový život. Jaké barvy budou interiéru nejvíc slušet a v jakém duchu se celý návrh ponese.

Důležitou roli pro mě, jako návrháře interiérů, hraje i exteriér budovy, okolí, a hlavně jeho majitelé. Jaký životní styl preferují, co od svého nového interiéru očekávají, jaké mají zvyky, co rádi dělají atd.

Toto jsou věci, které se ale dají sdělit i na dálku. V případě, že jste ochotni zaslat potřebné materiály, jako je půdorys interiéru s kótami, vaše představy, fotky a inspirační obrázky interiérů, které se vám líbí z internetu, a také odpovědi na všetečné otázky, které jsou nutné k získání důležitých informací k návrhu, máte vyhráno.

Vše je o domluvě

Samozřejmě je možné si pozvat designéra domů i z druhého konce republiky, ale jelikož návrhář ujede dlouhou cestu, která mu vezme čas, pravděpodobně vám ji i naúčtuje. Pokud vám to však nevadí, můžete se domluvit i na osobní schůzce u vás doma. Je to opravdu individuální a záleží na každém návrháři a klientovi, jak se spolu domluví. Nic však není nemožné.

Proto pokud toužíte spolupracovat s designérem, který působí mimo vaše bydliště, nebojte se ho oslovit a domluvit se s ním na podmínkách spolupráce. Vše je o vzájemné komunikaci a domluvě.

Podobné příspěvky