ZAŘIĎTE SI BYT TAK, ABY K VÁM PROUDILA HOJNOST

Slyšeli jste už někdy o tom, že to, jak to u nás doma vypadá má vliv na hojnost v různých oblastech našeho života?

Je to jako zákon přitažlivosti vztažen k prostředí. Interiér našeho domova, odráží naše vnitřní nastavení, náš aktuální vnitřní stav.

Vše je energie a pokud má prostředí, ve kterém trávíme svůj čas špatnou nebo negativní energii, tak nás to ovlivňuje, možná aniž bychom to tušili.

Pokud máme doma chaos, nepořádek, tak máme pravděpodobně chaos i ve svém životě. Chaos nás ovlivňuje a odvádí pozornost. Často se pak necítíme dobře, jsme unaveni a bez energie, máme stres a starosti.

Existují jednoduchá pravidla, jimiž pokud se budeme řídit, tak by nám měla do života přitáhnout větší hojnost, radost a pohodu.

Vchod do bytu

Vchod do bytu by měl být uklizený. Boty schované v botníku, kabáty pověšené ve skříni. Vstup by nás měl vítat a zvát dál. Měl by pomyslně volat „vítej a rač vstoupit“. Hodí se zde velká květina, velký obraz, velká svíčka, zkrátka vše big. Vstup do bytu má působit honosně a příjemně hlavně pro vstoupivší. Je to první vnitřní prostor domu, do kterého vstupujeme a dojem by měl vzbuzovat něco jako „wow, chci dovnitř, jsem zvědavý na zbytek domu“.

Pracovna

Stůl v pracovně by měl být postavený tak, abyste dobře viděli na vstupní dveře, a zároveň by za vašimi zády měla být ideálně zeď pro pocit jistoty se o něco opřít. Stůl by měl být čistý a uklizený. Každý den tak začínáme s čistým stolem a čistou myslí připravenou na manifestování nových nápadů. Doporučuji vyčistit i počítač a telefon.

Ložnice

Každé ráno začněte tím, že si ustelete postel. Kolem postele by nemělo být zbytečně moc věcí. Předměty, které tam nepatří, jako např. špinavé prádlo, hrníčky, boty, apod., ukliďte na své místo. V ložnici odpočíváte, čerpáte energii a spíte, ve snech zhmotňujete své vize, proto by nás nemělo nic rušit. Před spaním doporučuji vyvětrat.

Jídelna

Jídelně dominuje velký stůl, který po každém jídle uklidíme. Doprostřed stolu dáme kytici nebo mísu s ovocem, ale jinak by měl stůl zůstat čistý. Prostírání preferujte kulatého tvaru. Často bývá v jídelnách úspěšných lidí zavěšeno zrcadlo. To ještě víc zvětší daný prostor, ze kterého pak nabydete dojmem, že máte prostor pro pohoštění mnoha hostů. Tím dáváte najevo svou velkorysost a vítáte hojnost. Velké dekorace ukazují, že máme myslet ve velkém.

Tím, že si doma uklidíme a vytřídíme nepoužívané věci i z hloubek našich skříní, získáme dobrý pocit, optimismus a naše osobní vibrace se zvýší. Cítíme se lehčí, jako bychom se zbavili velké zátěže. Můžeme opět volně dýchat. Takové pocity mám po velkém úklidu já a mohou potvrdit i moji klienti.

Věříte, že prostředí, které nás obklopuje má vliv na naše osobní nastavení?

Máte vlastní zkušenost s tím, že když jste doma něco změnili, změnilo se něco i ve vašem životě?

Mohlo by vás zajímat, proč je výhodné spolupracovat s návrhářem interiéru.

Podobné příspěvky